Ödeme ve Teslimat

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz .Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en geç 5 iş günü içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayına göre değişiklik gösterir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi veya ambar ile gönderilecektir.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.


Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketler için lütfen firmamıza (0232 253 57 58) no’lu telefondan ulaşınız. Kargo firması ile Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.