Vizyonumuz

Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle çalışmalarımızı yürüterek her geçen gün müşteri memnuniyetiyle birlikte sürekli kendini geliştirme ve iyileştirmedir.

Misyonumuz

Firmamız gerek uzman kadrosuyla gerek ise geniş ürün  yelpazesi  ile müşterilerinin beklenti  ve memnuniyetini en üst seviyede karşılaşamayı kendine hedeflemektedir.

Biz Kimiz?

My Ceka Garden, Masa ve Sandalye, her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile İzmir masa saldalye sektöründe faaliyet gösteren ilk firmalar arasındadır. Gelişen teknolojiyle birlikte yıllar içinde edindiği tecrübe ve alanında uzman kadrosuyla alüminyum sandalye, alüminyum bahçe mobilyaları ve alüminyum şezlong başta olmak üzere sandalye ve masa sektöründe faaliyet göstermeye devam etmektedir. Teknik ve pazarlama alanında sahip olduğu bilgi birikimi, yeniliğe her daim açık olması, şirketimizi sektörün lider firmaları arasında yerini almasını sağlamıştır.

Firmamız; topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle çalışma ve sürekli kendini geliştirme, müşteri memnuniyetini esas alma çalışan personelin motivasyonunu yüksek tutma temellerine dayanarak sürekli iyileştirme ve esas müşteri memnuniyeti felsefesine sahiptir.

Referanslarımız